• Şubelerimiz: Almaty, Astana, Tashkent, Tiflis, Ankara, Antalya

Hakkımızda


Tem Tour köklü bir firma olmasının yanında ticari kaygıdan uzak çalışma prensibi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektörün öne çıkan önemli firmaları arasında yer almaktadır.


2007 yılından itibaren birçok ülkeye tur hizmetleri verilmektedir. Bu ülkeler arasında Japonya, Çin, G. Kore, ,Rusya, Tayland, Sri Lanka, Vietnam, Singapur, Arabistan, Hindistan Dubai, Avrupa ve Amerika yer almaktadır. Tam anlamıyla Global bir şirket olmayı başaran Tem Tour hizmetlerini tüm dünyaya ulaştırmayı amaçlamaktadır.


Türkiye’de 2014 yılından itibaren hizmet veren firmamız müşterilerimizden almış olduğu olumlu geribildirimler ile kaliteli hizmetlerini sürdürmekte ve var olan hizmet kalitesini daha da yukarılara taşımayı amaçlamaktadır.


Türkiye’de özellikle Eğe ve Akdeniz bölgelerinde faaliyette bulunan firmamız 200’ü aşan konaklama tesisi, 10’dan fazla spor tesisi ve 20’den fazla MICE tesisi ile tüm organizasyonları oldukça kaliteli bir şekilde düzenlemektedir.


Sizlere Şirketin Gelişimini Yıllar İtibariyle Aktarmamız Gerekirse;


1998 Yılında Tem Kazakistan Kuruldu

2004 IATA Üyeliği Başladı

2006 Astana Ofisi Açıldı

2007 Tur Operasyonları Başladı

2009 TEM Trek Filo Yönetimi Şirketi Kuruldu

2012 TEM Tour Asya Global Kuruldu

2014 TEM Tour Türkiye Kuruldu

2015 TEM Tour Antalya ve Ankara Açıldı

2018 Tem Tour Geogıa ve Tahskent Açıldı

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi hızlı bir şekilde büyümeye devam eden TEM Tour emin adımlarla büyümesine devam etmektedir.


Profesyonel Kadro


Hizmet kalitemizi sürekli artırmak amacı ile hiçbir zaman profesyonellikten ödün vermemekteyiz. Profesyonel personellerimiz ile sizlere yılın 365 günü kaliteli hizmetler vermekteyiz.


% 100 Müşteri Memnuniyeti


Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibimiz ile güler yüzlü personellerimiz ile sizlerin memnuniyeti için aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


% 100 Çözüm Odaklı Yaklaşım


Sorunlarınıza kısa sürede çözümler üreten personellerimiz ile daha önce yaşamadığınız hizmet kalitesini bizimle yaşayacaksınız.


% 100 Uygun Fiyat Avantajları


Tem Tour her daim uygun fiyatlar ile müşterilerini buluşturmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle yılın her günü uygun fiyatlar ile hizmetlerimizden yararlanabilme imkânını müşterilerimize sunmaktayız.
TEMEL DEĞERLER


Müşteri memnuniyeti ilkesi Tem Tour’un da temel değeridir. Tem Tour 1998 yılından bugüne çalıştığı bölgelerde güven veren bir firma olmuştur. Aynı bakış açısı ile Türkiye’de sektörde hak ettiği yeri alacak, hizmet kalitesini ve ticaret ahlakını gösterecektir. Sürdürülebilir büyüme hedeflenecektir. Profesyonelliğin yanı sıra bir aile dayanışması içinde


ÇALIŞMA ALANLARI

Türkiye’de ve özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde 200’den fazla konaklama tesisi, 10’dan fazla spor tesisi, 20’den fazla MICE tesisi ile hizmet kolaylığı sunmaktayız. Kurum ve kuruluşlar için profesyonel organizasyonlar düzenleriz.


UÇAK REZARVASYONU

Yurtiçi, yurtdışı en avantajlı fiyatlar ile dünyanın her yerine uçak bileti hizmeti sunmaktayız.

*Grup rezervasyonu

*Koltuk rezervasyonu

*Corporate Club üyelik işlemleri


VİZYON VE MİSYON

Turizm ve MICE alanlarında her boyutta tedricen büyümeyi sürdürmektir.


POLİTİKA

Profesyonel Çözüm: Sizin katkınız bize yol gösterecektir. Size en uygun önerileri geliştirip sunacağız. Amacımız en ideal çözümü birlikte üretmek olacaktır.

Araştırma-Geliştirme: Bu hizmet alanında tüm bölgelerdeki tesisleri, yöntemleri ve kolaylıkları sizin için araştırırız. En uygun ve yararlı çözüme ulaşmak hedefimizdir.

Uyumlu çalışma: Her türlü kurum ve kuruluşun kendine özgü yapısı, vizyonu ve hedefleri paralelinde gerekli fonksiyonları belirleyip doğru sonuçların elde edilmesine odaklanırız.

Çalışma Politikası: Şeffaflık, prensipli çalışmak ve belli dengeleri gözetmek temel prensiplerimizdir.


MICE

Tem Tour isteğe özel en uygun konferans, müşteri teşvik kampanyası, ticari sergileme, tanıtım turu, ürün lansmanı, yönetim toplantısı gibi organizasyonları planlayabilmekte ve yönetebilmektedir.Başlıca hizmetler: stratejik planlama ve program yönetimi; tasarım hizmetleri; sponsorluk planlaması ve yönetimi; finansman ve bütçeleme; kaynak temini, lojistik; pazarlama; ses ve video prodüksiyon; istihdam; ulaşım hizmetleri ve operasyon; konaklama seçimi, temini ve yönetimi; koordinasyon, yürütme ve katılım.